Poniedziałek - Piątek : 09:00 - 16:00

+48 607 176 806

info@portland.pl

blog firmowy

Firmowy blog to doskonała okazja na zaprezentowanie się szerszemu gronu odbiorców. W dzisiejszych czasach klienci uwielbiają czytać, a firmowe blogi powinny być nieodłącznym elementem strategii content marketingowej.

To właśnie content marketing jest dziś uważany za motor reklamy w internecie. Czytelnicy nie oczekują już tylko miałkich treści i śmiesznych filmików. Interesuje ich coś znacznie więcej. Liczą na to, że na blogu znajdą cenne dla nich wskazówki. Jak więc prowadzić bloga firmowego, by przyciągnąć nowych klientów ?

seo

Pozycjonowanie jest zajęciem czasochłonnym. Główną czynnością w pozycjonowaniu jest zdobywanie linków do strony, którą chcemy wypromować w wyszukiwarkach. Przyjrzyjmy się zatem skąd można pozyskiwać nowe odnośniki do pozycjonowanych stron.

Jednym z najpopularniejszych metod zdobywania linków jest dodawanie witryny do katalogów stron. Często jest to robione na początku istnienia serwisu. Linki z katalogów nie są zbyt wartościowe, jednak nie należy lekceważyć tej metody. Niektóre katalogi są całkiem dobre i oprócz samej siły pozycjonującej mogą także wygenerować bezpośredni ruch.

search engine optimization

Chcesz zadbać o jak najlepsze pozycjonowanie stron internetowych? Mają znajdować się na pierwszej pozycji, w wynikach wyszukiwań? W takim razie wykorzystaj sprawdzonych 5 sposobów na Pozycjonowanie stron www + Optymalizacja Stron Internetowych, które są w pełni bezpieczne, a zarazem proste do wdrożenia.

1. Treść strony - optymalizacja seo.

Podczas tworzenia odpowiedniej treści dla swojej strony internetowej musisz zadbać o to, aby nawiązywała do odpowiednich słów kluczowych. Dodatkowo liczy się wysoka jakość takiej treści.

linkowanie

Linkowanie strony to inaczej budowanie profilu linkowego domeny. Jest to istotna część pozycjonowania, często bardzo niedoceniana. Polega ona na umieszczaniu odpowiednich odnośników do strony, którą chcemy wypromować w różnorodnych serwisach, aby algorytmy wyszukiwarek pozytywnie oceniły jej wartość.

Prawidłowe linkowanie pozwala między innymi osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google. W jaki sposób można więc budować wysoką pozycję swojej strony internetowej?

Istnieje wiele miejsc, w których można umieszczać linki kierujące do promowanej witryny. Jednym z nich są fora internetowe.

base-logo

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec odio. Quisque volutpat mattis eros. Nullam malesuada erat ut turpis. Suspendisse urna nibh, viverra non, semper suscipit posuere.

Szybki Kontakt

+48 607 176 806

info@portland.pl

Pn - Pt : 09:00 - 16:00